Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy
Zobacz wpis

z drugiej strony w obliczu czytnika linii papilarnych w osi symetrii, to aparat gdzieś "nie w linii" jest nienajgorszym pomysłem - w takim s8 ciągle smarowałem palcem obiektyw próbując odblokować
ps. widzę, że link do s3 nie działa - zjadło mi "l" na końcu, teraz się porawię: https://www.banggood.com/SHARP-AQUOS...p-1445753.html

Zostaw komentarz: